Milí čtenáři,

 

přeji si zachovat pro vás obsah zveřejněný na mém portálu i nadále bezplatný. Rovněž si přeji ponechat jednotlivé publikace bez reklam, abyste si mohli plně užít jejich obsah, aniž byste byli rušeni. Tímto způsobem tak vyjadřuji svou úctu a respekt k osobnostem, s nimiž realizuji rozhovory nebo o kterých píšu.

Potřebuji však vaši pomoc.

Psaní, a hlavně rozhovory, jsou pro mě doslova rituál. Je to něco, pro co jsem opravdu zapálená. Každé osobnosti věnuji spoustu času a prostoru. Nesmírně si užívám tvůrčí proces samotné kreativity. Je tak fascinující sledovat, kam mě text vede, aniž bych to předem plánovala. Je pro mě důležité přenést vám vnitřní spojení, které sdílím s konkrétní osobností během doby, kdy pracuji na článku, z textového i vizuálního hlediska. Proto jsem se rozhodla publikovat články v digitální podobě s vlastním grafickým designem, bez použití šablon. V limitovaném nákladu vydávám také tištěné verze publikací pro různé účely, jako jsou soutěže atd. Podporuji hudbu, umění a kohokoliv s dobrými záměry. Mým cílem je pro vás zachytit hluboký a komplexní obraz inspirativních osobností.

Mé aktivity jsou velmi časově náročné a finančně nákladné. Proto se na vás obracím s prosbou o jednorázový dar nebo pravidelnou finanční podporu v jakékoli výši. Za vaši podporu budu nesmírně vděčná. Umožní mi to nejen pokračovat, ale také posunout mé aktivity na další, vyšší úroveň.

Pokud jste ochotni podpořit můj projekt tímto způsobem, klikněte prosím na tlačítko DAROVAT, umístěné níže.