UNIKÁTNÍ NADČASOVÉ PŘÍBĚHY OSOBNOSTÍ Z RŮZNÝCH SFÉR

 

 

Jsem publicistka a vydavatelka, a zvu vás na podnětné a obohacující cesty plné potěšení z inspirace i porozumění. Společně si můžeme užívat a učit se od mnoha úžasných lidských bytostí, které s námi sdílí tuto planetu. Od lidí, kteří přispěli k potěšení a blahu druhých, od osobností, jež často překonaly své možnosti k vytvoření něčeho výjimečného.

 

Ztotožňuji se s myšlenkou, že jsme byli stvořeni, abychom dokázali co nejefektivněji využit vlastní kreativitu a abychom si společně užívali či vzájemně sdíleli jedinečnost a rozdílnost našich osobností. Život sám o sobě je největší a nejlepší motivační nástroj. Každý příběh napsaný životem, který s vámi sdílím, nás učí a pomáhá nám posouvat naše životy vpřed, bez ohledu na situaci, v jaké se momentálně nacházíme.

 

Nabízím vám unikátní nadčasové příběhy osobností z různých sfér. Láká mě hlouběji pronikat do jejich myslí, dělit se o jejich myšlenky a komplexněji porozumět jejich osobnostem i jedinečnému přínosu každého z nich. Příběhy jsou komplexní, hloubkové, zaměřené na tvorbu, životní zkušenosti a filozofii jednotlivých osobností. Ráda s vámi sdílím i své zážitky a dovednosti získané díky mnoha různorodým zkušenostem. Stejně jako své dojmy z rozličných událostí a všeho, co mě naplňuje, obohacuje a posouvá můj život vpřed.

 

V minulosti jsem vydávala časopis zaměřený na rockovou hudební scénu. Jako externí redaktorka jsem přispívala do různých médií, jako moderátorka i spolu-moderátorka jsem pak konferovala několik show v rockových rádiích. Podílela jsem se rovněž na vzniku rockové televize, pro kterou jsem připravila několik history rozhovorů se známými osobnostmi. Dále jsem spolupracovala jako booking agent/produkční s promotéry festivalů i koncertů, působila jsem coby produkční v koncertní agentuře a jako manažerka/tour manažerka hudebních skupin.

 

K rockové hudbě mě po celý můj život pojí hluboké duševní pouto a nesčetné množství prožitků, osobních i pracovních zkušeností. Portál není výhradně zaměřený na osobnosti ze světa rocku, i když tomuto žánru budu i nadále věnovat velký prostor.

 

Doufám, že si tuto cestu užíváte společně se mnou.

 

FORMÁT

  • digitální verze (minimálně 12 stran ve formátu A4, jazykové mutace: česká a anglická)