MGR. JARMILA PODHORNÁ: BYLINY NEJSOU LÉKY, JSOU TO POTRAVINOVÉ DOPLŇKY

HLOUBKOVÝ ROZHOVOR S MAJITELKOU FIRMY NADĚJE. NA ČESKÝ TRH UVEDLA GEMMOTERAPII, DÍKY NÍŽ SE STALA POJMEM NA POLI ALTERNATIVNÍ MEDICÍNY. 

 
PRO ZOBRAZENÍ ČLÁNKU V DIGITÁLNÍ VERZI (16 STRAN), KLIKNĚTE NA TLAČÍTKO UMÍSTĚNÉ NÍŽE.

MGR. JARMILA PODHORNÁ – ROZHOVOR

 

 

Pokud se chcete dozvědět více o léčebných kúrách nebo jiných produktech paní magistry Jarmily Podrobné, navštivte oficiální webové stránky firmy NADĚJE, kliknutím na tlačítko umístěné níže. 

 

NADĚJE – OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

 

E-mail: info@nadeje-byliny.eu

Poradna: +420 582 391 254

 

LÉČEBNÉ KÚRY- uveďte prosím veškeré informace vztahující se k vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu, popř. názvy léků, které užíváte. Nebo jen popište, s jakými problémy se momentálně potýkáte (např.: mám zájem o léčebnou kúru na očistu organismu, často pociťuji únavu, potřebuji prevenci (popis), nemohu otěhotnět, mám časté bolesti hlavy/migrény, mám potíže se spánkem, v průběhu noci jsem často vzhůru, byla mi diagnostikována nemoc (popište podrobněji), nemohu zhubnout…). 

 

Návrh vaší léčebné kúry včetně její ceny obdržíte od paní magistry Podhorné v průběhu několika následujících dnů. 

 

DOPORUČENÍ: Po užití léčebné kúry kontaktujte opět paní magistru Podhornou ohledně toho, jak se aktuálně cítíte a jak vám kúra zabrala. Touto cestou s vámi může paní magistra lépe spolupracovat a navrhnout vám další postupy léčby či prevence.